Turkish

Turkish

★ Sosyal ağınızı nasıl kullanabilirim?

Evet, dilediğiniz gibi sosyal ağımızı kullanabilmeniz için herhangi bir kısıtlama yoktur.

★ Bu platform neden diğer sosyal medya ağlarından farklı?

Başka sitelerle karşılaştırmayız, sadece sitemizipolitikası, müşteri güvenliği, güvenlik ve kolay çözümler. Müşterilerimize en iyisini vermeye çalışıyoruztesisleri. Her zaman müşterilerimizin önceliğini düşünüyoruz. Kesinlikle en iyi tesisleri alacaksınızve size diğerlerinden daha fazlasını vermeye çalışıyoruz.

★ Platformunuzda ne gibi avantajlar var?

Diğer sosyal medya siteleri gibi platformumuzda elde edeceğiniz tüm avantajların yanı sıraAyrıca diğer sitelerde bulunmayan ekstra avantajlar elde edeceksiniz. Kazanç alabilirsinizplatformumuzdan günlük yaşamınızda garantili destek.

★ Hesabımı bu platformda güvende tutayım mı?

Evet,% 100 size hesap güvenliğinizi, alamayan güvenliğinizi verdiğimizden emindiğer sitelerden veya platformlardan. Size 24 saat hizmet veriyoruz ve size en iyi desteği sunuyoruzherhangi bir yardım veya dezavantaj için. Siz sadece kurallarımıza ve düzenlemelerimize uyuyorsunuz, o zaman kimse veremezHakers veya nefret edenler zarar vermek için tek bir fırsat bulamazlarhesabınız.

★ Bize hesabımız hakkında% 100 güvenli nasıl verebilirsiniz?

Öncelikle hangi cihaz veya IP adresiyle hesabınıza aynı hesapta giriş yapınkişi, başka bir cihaza veya sizin IP adresinize giriş yapmaya çalışmalıdır.Gmail hesabınızla. Gmail hesabınızda, birkaç basamaklı kod numarasını gönderirsenizkod numarasını saklayın, o zaman siz ve herhangi bir ikinci kişi hesabınıza giriş yapabilir, aksi takdirdemümkün değil.

★ Şifrem, kullanıcı adı bilinmeyen kişileri biliyorsa hesabımı açabilir / giriş yapabilir mi?

Hayır, başka bir cihaz veya farklı bir IP varsa hesabınıza giriş yapamaz veya hesabınıza erişemezleradres, hesabınıza giriş yapmak istiyor ve bu kodun gönderilmesi gereken kodGmail hesabınız. Gmail kodunuz olmadan kimse hesabınıza erişemezonlara ver. Bunun için kullanıcı adınızı değiştirmek isteseniz bile 90 beklemeniz gerekir.günler. İki faktör varyasyon kodunu kullanarak hesabınızın güvenliğini de sağlayabilirsiniz.Kazancımızı hesabımdan çekmek istiyorsak, herhangi bir kural veuyulması gereken düzenlemeler?Evet, kazançlarınızın geri çekilmesini sağlamak için bazı kolay süreçlerimiz var,hesabınızı, bu şekilde sizin hesabınız olarak tanımlayabileceğimiz gerçek belgelerle

★ Yüz kimliği nedir?

Gerçek bilgilerinizi gerçek fotoğrafınızda tutarsanız, bu şekilde favori seçeneklerinizden biridir.hesabınızda herhangi bir ikinci veya üçüncü kişi sizin tarafınızdan sahte bir hesap yapamaz.fotoğraflar ya da hiç kimse senin hakkında gereksiz şeyler yapamaz. Kimse seninle dalga geçmiyorkişilik. Kişiliğiniz bizim için çok önemlidir. Zaten destek merkezimiz varİstediğiniz 10 yerel dil ile dil seçiminiz arasında bağlantı kurabilirsiniz.her zaman size destek.

Not:

% 99,9'u izlerseniz, tüm sistemin üstünde hesabınız güvenli bir şekilde oluşturulacaktır.Kimse hesabınızı kesemez veya girişinizi kaçıramaz. Size alçakgönüllü istek hesabınızı paylaşmıyorherhangi biriyle bilgi. Herhangi biri hesap bilgilerinizi mesajla veya birkaçı ile istiyorsaDiğer teknik yol lütfen bu konuda doğrudan bizimle iletişime geçmenizi gerektiriyorsa onları vermeyin.

★ Bu platformdan rekreasyonla kazanabilir miyim?

Evet, dürüstlük ve bazı günlük görevlerle sınırsız kazanç elde edebilirsinizgerçek üye olmalı, aksi takdirde gerçek üye kimliğimiz nedeniyle bunu yapamazsınızEğer burada kullanarak hesap türü sahte veya hile yaparsanız sistemleri çok aktif ve güçlü o zamanmümkün değil.

★ Aynı ilahi kaç hesap oluşturabilir?

Tek bir cihazda gerçek bilgileri içeren 5 gerçek hesap oluşturabilirsiniz.bir hesap oluşturduğunuzda gerçek bilgileri kullanmalısınız bir hesapta bir hesap kullanmayı deneyincihaz.

★ Hesabımda kazanılan puanları doğru bir şekilde nasıl ekleyebilirim?

Kurallarımıza uyursanız puanlarınızı hesabınıza eklemek için herhangi bir sorun olmaz.cüzdan. Bundan sonra 150 puan aldığınızda bir reklamı tıklamanız gerektiğini varsayalım. Sonra bu şekildeher 150 noktada bir reklamı tıklamanız gerekir ve en az o reklamlarla üçte kalmanız gerekirdakika sonra tekrar ana sayfamızı yedeklemelisiniz. Bu görevleri yapmazsanız,puanlar düzgün eklenmeyecek. Görevinizi tamamlamadan o zaman geri çekilirseniz bizimotomatik denetleyici bot, görevinizi kontrol edin, ödemeniz sıkışıp kalmayacaksa yaptım ya da yapma.para çekmek için herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ekran görüntüsü almanız gereken bir reklamı tıklarsanızbir kanıt olarak zaman ekran görüntüsü gönderebilirsiniz. Profesyonel üyemiz iseniz,Bir reklamı tıklamanız ve en az üç dakika boyunca bu reklamlarla kalmanız vesonra ana sayfamıza geri dönün. Bu görevi yerine getirmezseniz, puanlarınız eklenmeyebilirhesabınıza uygun şekilde.

★ Kazancımı geri çekmek için hangi yöntemler var?

Yararınız için size yerel para biriminizde ödeme yapmaya çalışıyoruz. Biraz varBangladeş ödeme yöntemi gibi yerel para biriminizde sınırlamalar Bikas hangi yolHala Bangladeş ülkesi alamadığımız için size haftalık bir ödeme yapıyoruzve bunun için Bikas ödeme oranınız her biri 1 $ = 70-80 BDT taka olacaktır. Hindistan'da2-7 gün arasında Hint para birimi PayTM (geçici) ile ödeme yapıyoruz. UluslararasıPayPal hesabınızla ödemenizi de alabilirsiniz ve 14 saat içinde alabilirsiniz. BizHint, Bangladeşli ve Pakistanlı ülke temsilcisi.

★ Bu sitedeki herhangi bir yayının prosedürü nedir?

Gönderiniz organik, mantıklı olmalı, gereksiz kelime veya cümle olmamalıdır. Tekkelime yayını kazanç puanları için kabul edilebilir olmamalıdır. Sadece emoji ile göndermemelisiniz.Herhangi bir bağlantıyı herhangi bir yorum bölümü ile paylaşmamalı veya bir yayın olarak herhangi bir paylaşıma izin vermemelidirüçüncü tarafın reffrell bağlantısı, promosyon bağlantısı, ses, video klipler veya kendi web sitesi bağlantınız veya diğerleribağlantıları. Zaman çizelgenizde herhangi bir kazanç bağlantısı, hackleme bağlantısı veya herhangi bir covetable paylaşılmamalıdırkitlelere bağlantılar. Burada ayrıca desteğinizden bahsediyoruz veya% 10'unuzu paylaşmanıza yardımcı oluyoruzreffrell bağlantısı, promosyon bağlantısı veya herhangi bir iş bağlantısı olabilecek herhangi bir mükemmel veya kabul edilebilir bağlantıburada herhangi bir hack sitesi veya yasadışı web sitesi veya üçüncü tarafın bağlantısı paylaşılmamalıdır.Sitemiz hakkında yorum yapma hakkınız yok. Lütfen herkese karşı kibar olunve beklediğiniz kadar saygı duyun.